• Systemy odzyskiwania wody Warszawa

    Systemy odzyskiwania wody

Odzyskiwanie wody deszczowej to nie tylko sposób na obniżenie rachunków, ale także duży krok w stronę troski o środowisko - oszczędnie i ekologicznie.

Inwestując w nowoczesne systemy odzyskiwania wody deszczowej wspomaga się środowisko naturalne. Ekonomiczność tego rozwiązania pozwala znacznie ograniczyć koszty związane z prowadzeniem gospodarstwa. Duże zapotrzebowanie na nowoczesne technologie w tej dziedzinie sprawiło, że nasza firma podjęła się realizacji procesów zamykania obiegów wodnych, materiałowych oraz cieplnych.

  • Watersystem
Systemy odzyskiwania wody Warszawa

Centrale deszczowe AquaMaster Domestic

Centrala sterująca systemem wykorzystywania wody deszczowej przeznaczona jest do domów jedno i dwurodzinnych. Urządzenie monitoruje system w taki sposób, aby w każdej chwili był on gotowy do uruchomienia. W przypadku braku wody deszczowej automatycznie przełącza i wykorzystuję wodę wodociągową. Centrala pozwala wykorzystać zebraną wodę do spłukiwania toalet, prania w pralkach automatycznych oraz podlewania ogrodu. Dostarczane przez Watersystem centrale umożliwiają uzyskanie wody o wysokich parametrach jakościowych, porównywalnych do wody pitnej. System centrali deszczowej Aqua Master Domestic to idealny wybór dla ludzi ceniących sobie niezawodność. Łatwość montażu oraz możliwość instalacji na ścianie czy podłodze a także cicha, nieinwazyjna praca sprawiają, że jest to absolutny numer jeden w swojej kategorii. 

Systemy odzyskiwania wody Warszawa

Filtry wody deszczowej

Filtr zapobiega przedostawaniu się cząstek zanieczyszczeń z deszczówką do zbiornika. W rezultacie, w zbiorniku znajduje się czysta woda do wykorzystania w domu i ogrodzie. Kosz filtrujący wodę deszczową wyposażony jest w wygodną rączkę do wyciągania kosza. Znakomicie nadaje się do wykorzystania w ogrodach, oczkach wodnych i systemach rozsączających. Filtr do deszczówki zapewnia dokładne oczyszczanie dzięki oczku o wielkości 0,9mm, dlatego też nadaje się również do systemów domowych. Instalowany jest bezpośrednio w gruncie przed zbiornikiem lub układem rozsączającym wodę deszczową. Filtr Maxi stosowany jest do mechanicznego oczyszczania dopływającej wody deszczowej w instalacjach wody deszczowej, układach drenażowych oraz w stawach. Średnica przepustowa oczek wynosi 0,9 mm, co gwarantuje dokładne filtrowanie. Maksymalna możliwa powierzchnia przyłączeniowa (z dachu, tarasu) wynosi około 350 m². W podstawowym zakresie dostawy filtra zawarta jest pokrywa przeznaczona do montażu na powierzchniach klasy A (przeznaczonych dla rowerzystów, pod ruch pieszy). Możliwy jest także montaż przy wyższych obciążeniach ruchowych (od samochodów osobowych, od samochodów ciężarowych).

  • Watersystem

Zestawy domowe do zagospodarowania
wody deszczowej

Cennik zestawów 2017


Zbieranie wody deszczowej w ogrodzie


Zbieranie wody deszczowej w domu i ogrodzie


Zbieranie wody deszczowej dla większych domów i ogrodów


Zbieranie wody deszczowej dla domu i ogrodu z pompą głębinową

Watersystem
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Zakręt ul. Trakt Brzeski 167
05-077 Warszawa Wesoła