• Systemy odzyskiwania wody Warszawa

    Systemy schładzania mgłowego

Systemy schładzania mgłowego Watersystem to wyjątkowo skuteczne urządzenia do kontroli warunków zewnętrznych.

Pomagają utrzymać umiarkowaną temperaturę otoczenia oraz chronią przed komarami. Dzięki nim możesz cieszyć się wspaniałymi chwilami, nawet w najgorętszych okresach w roku. W ofercie posiadamy najróżniejsze systemy, zróżnicowane technologicznie oraz cenowo.

  • Watersystem
Systemy schładzania mgłowego Warszawa

Alba

Meble ogrodowe zaprojektowane dla prawdziwych entuzjastów przebywania blisko natury. Łączą ze sobą niepowtarzalny styl oraz funkcjonalność. Posiadacze małych i średnich ogrodów przeniosą się w świat morskiej bryzy, urządzając swój niebiański, wyrafinowany kącik ogrodowy. Wentylator Alba znacznie zmniejszy temperaturę Twojego otoczenia, utrzyma z dala owady, zneutralizuje nieprzyjemne zapachy. Stworzy niesamowity klimat każdego spotkania w gronie przyjaciół.

Systemy schładzania mgłowego Warszawa

Aurora

Meble, które urzekają swą funkcjonalnością. Aurora rozświetli każde wieczorne spotkanie. Dzięki wbudowanej półeczce staje się niezwykle przydatnym urządzeniem. Zmniejsza temperaturę powietrza, chroni przed owadami oraz neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Rozjaśni mały i średni ogród, nadając niezwykły klimat każdej uroczystej chwili.

Systemy schładzania mgłowego Warszawa

AquaSpray

Pomagają utrzymać umiarkowaną temperaturę otoczenia oraz chronią przed komarami. Dzięki nim możesz cieszyć się wspaniałymi chwilami, nawet w najgorętszych okresach w roku. Filtrowana woda zostaje rozpylona przez specjalne dysze dostarczane wraz z urządzeniem do postaci mikroskopijnej mgiełki, orzeźwiając atmosferę.

Systemy schładzania mgłowego Warszawa

Nuvopola

Jest to zupełnie nowy, kompletny produkt w dziedzinie mebli ogrodowych, łączący w sobie świeżość systemu nawilżania powietrza z systemem ogrzewania. Jest to doskonałe rozwiązanie dla ogrodów i tarasów zapewniające znaczne ochłodzenie w gorące letnie dni oraz komfortowe ciepło podczas zimowych miesięcy. Ciesz się swoim ogrodem przez cały rok.

Systemy schładzania mgłowego Warszawa

Primavera

Zestaw „Primavera” to całkowicie nowe podejście w spojrzeniu na meble ogrodowe. Dzięki eleganckim wykończeniom ze sztucznego ratanu poczujesz się w swoim ogrodzie naprawdę wyjątkowo. Zestaw dostępny jest w dwóch kolorach, aby jeszcze lepiej wyrażał Twoją przestrzeń. System chłodzenia zapewni komfort termiczny, a niezwykła trwałość oraz wodoodporność tych mebli sprawi, że zagoszczą u Ciebie na długie lata.

Systemy schładzania mgłowego Warszawa

Smoking Oasi

Niezwykła linia przygotowana z myślą o osobach palących, doskonale neutralizująca dym oraz nieprzyjemne zapachy. Smoking Oasi to efektowna iluminacja w połączeniu z systemem regulacji klimatu. Dzięki układowi elektrycznemu wbudowanemu w system, daje ciepło w zimne dni, a chłodzi w upalne. Stwórz w swoim ogrodzie wygodną strefę relaksu dla siebie i Twoich bliskich.

Watersystem
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Zakręt ul. Trakt Brzeski 167
05-077 Warszawa Wesoła