• Urządzenia basenowe i SPA

    Urządzenia basenowe i SPA

Prywatny basen przydomowy to oferta dostępna dla każdego.

Szeroki wybór wersji wykonania stwarza możliwość wykreowania przestrzeni dostosowanej do każdych gustów. To doskonała alternatywa dla dużych publicznych obiektów. To możliwość spędzenia upalnych chwil w gronie bliskich Ci osób.


Proponujemy swoje doradztwo na każdym etapie inwestycji. Watersystem oferuje różne technologie budowy basenu tak, aby trafić w gusta i oczekiwania naszych Klientów. Wieloletnia współpraca z renomowanymi dostawcami komponentów oraz akcesoriów basenowych, zapewnia najwyższe standardy jakościowe.
Pomagamy osiągnąć relaks w najwyższej jakości, pod dachem własnego domu. Wanny SPA i panele do hydromasażu pozwalają nam korzystać z leczniczych właściwości wodnych terapii. To już nie tylko higiena i zdrowie, to nowy styl życia, który zamiast stresu i wiecznego pośpiechu proponuje głęboki relaks, harmonię duszy i ciała.

  • Urządzenia basenowe

Urządzenia dozujące

Co zrobić, aby woda w Twoim basenie była kryształowo czysta oraz bezpieczna w użytkowaniu? Watersystem oferuje całą gamę wysokiej jakości specjalistycznych środków do pielęgnacji wody, niecek oraz basenowycyh urządzeń dozujących i kontrolno-pomiarowych ułatwiających utrzymanie właściwych jej parametrów.

Urządzenia basenowe Warszawa

Pompy dozujące Tekna

Precyzyjne dozowanie środków chemicznych w określonym czasie. Pełna oferta specjalistycznych środków do pielęgnacji wody.

Urządzenia basenowe Warszawa

Pompy Kompact

Elektromagnetyczne pompy dozujące. Umożliwiają dozowanie środków chemicznych niezbędnych dla utrzymania optymalnej jakości wody.

Urządzenia basenowe Warszawa

Pompy Dynamik

Perystaltyczne pompy dozujące. Zastosowanie znalazły w różnych układach technologicznych o stopniowo niewielkiej pojemności (baseny naziemne, oczka wodne, fontanny).

Układy kontrolno-pomiarowe

Prawidłowe utrzymanie parametrów wody w basenie zależne jest od zastosowania urządzeń kontrolno-pomiarowych. Watersystem to szeroka gama produktów znajdujących zastosowania przy basenach, fontannach czy minibasenach, dzięki którym użytkowanie staje się jeszcze bardziej komfortowe. Zespolone z pompą perystaltyczną i pojedynczym urządzeniem pomiarowym. Automatyczne, proporcjonalnie dozowane, korygujące środowisko chemiczne dla basenów naziemnych.

Urządzenia basenowe Warszawa

Pool Basic LED

Przyjazny dla użytkownika zespolony system z pompą perystaltyczną i pojedynczym pomiarem z automatycznym proporcjonalnym dozowaniem, ustalający środowisko chemiczne dla basenów nadziemnych.

Urządzenia basenowe Warszawa

Pool Basic Plus

Kontrolery basenowe z wbudowaną pompą perystaltyczną serii PoolBasic EVO, jest łatwy w montażu, posiada funkcję zalewania pompy, zakres pomiarowy jest adekwatny dla zastosowań w basenach pływackich i fontannach, posiada wyjście przekaźnikowe dla podłączenia zdalnego alarmu, zasilanie: 230 VAC.

Urządzenia basenowe Warszawa

Kontrol Invikta

Kontroler basenowy z wbudowanymi pompami elektromagnetycznymi jest łatwy w programowaniu rozszerzony zakres pomiarowy, posiada funkcję dozowania proporcjonalnego, menu programowania jest chronione hasłem, posiada wyjście przekaźnika dla zdalnego alarmu, zasilanie: 100- 240VAC, zakres  0÷14,0 pH , ORP 0÷1000 mV.

Urządzenia basenowe Warszawa

Seria Basic

Zaawansowany zespolony system z pompą perystaltyczną z automatycznym proporcjonalnym lub czasowym dozowaniem, ustalający środowisko chemiczne dla basenów nadziemnych i SPA.

Watersystem
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Zakręt ul. Trakt Brzeski 167
05-077 Warszawa Wesoła